| BubbleGumyy a întrebat:

Stie cineva daca imi pot anula contul de pe twoo? daca da cum procedez?

1 răspuns:
| monyk94 a răspuns:

Am patit-o si eu. Mi-am facut cont acolo dintr-o prostie. Primisem link-ul de la o persoana de incredere. Nu am facut decat sa ma loghez, ca a 2-a zi sa primesc deja mesaje gen "X-ulescu te place". Am reusit sa il dezactivez. Vezi ca la settings parca, e undeva scris ceva gen "Sterge contul tau de twoo". Dai click si parcurgi pasii thinking