| tatiana14 a întrebat:

Stie cineva daca si unde pot vedea rezultatele concursului "Evaluare in educatie" la engleza de anul acesta?happy

Răspuns Câştigător
| Mariella a răspuns:

Au aparut rezultatele pe site.

9 răspunsuri:
| Mariella a răspuns:

Daca e concursul care cred eu ca e, ar trebui sa te anunte un prof sau ceva. Diriga a zis ca cica joi aflam rezultatele. Daca nu iti zice diriginta/profesorul de engleza, cauta pe net "evaluare in educatie engleza" sau ceva de genu'...tre' sa gasesti ceva

| Mariella a răspuns:

La noi la scoala s-au afisat rezultatele. Am luat 86 de puncte. Voi in ce clasa sunteti?

| Mariella a răspuns:

Ah, scuze. Voiam sa intreb si punctajul, da' am uitat. Greseala mea. Adica voiam sa stiu clasa si punctajul. Adica si clasa, pentru ca am vazut ca ai zis ca ti-era frica sa nu pierzi puncte la compunere si m-am gandit ca la mine [ intr-a 11a] a fost un subiect de compunere destul de usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu. si eu ma intreb unde se pot gasi.cate puncte crezi ca ai luat, tatiana14?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatele la evaluare in educatie la engleza le poti afla de pe siteul oficial www.evaluareineducatie.ro. Acolo se afiseaza rezultatele dupa minim o saptamana de la data concursului.Cum a spus si mariella.joi ai putea sa afli rezultatele accesand siteul oficial :) Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost macar?

| tatiana14 explică:

Cred ca am luat ceva puncte, profesoara a spus ca mi-a vazut lucrarea si ca e bine ce-am facut. Mi-e frica sa nu pierd puncte de la compunere:]].

| tatiana14 explică:

A 8 a, dar la ce te ajuta asta?thinking

| tatiana14 explică:

Cred ca aflu maine rezultatul, abia astept xD.