| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce ma doare capul de fiecare data cand cafea?

3 răspunsuri:
| MonyMoniq a răspuns:

Daca te referi cand bei cafea atunci s-ar putea sa te doara din cauza varstei, depinde ce cafea si cat e de tare.Sau ai tu vreo problema, eventual mergi la medic! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca esti hipertensiva si cafeaua iti ridica tensiunea. Ia-ti o tensiune dimineata, inainte si dupa ce bei cafeaua, cand incepe sa te doara capul, ca sa vezi daca ti-a crescut.
Si glicemia poate fi un indiciu de diabet incipient. Fa si o analiza de glicemie, vezi ca se gasesc unele instant, prin farmacii.

| anghelocik43 a răspuns:

Http://mira96.blogratuit.ro/Primul-blog-b1.htm,da idei de articole si distreazata, in fiecare zi cu articole noi la dorinta ta.te asteptam pe site.pup