| KatVonB a întrebat:

Stie cineva de ce nu apare nimic la Notifications cand primesc like? (pe facebook). Multumesc

1 răspuns:
| Joaannaa a răspuns:

Cred ca da.Vezi la :acasa apoi setarile contului si in partea stanga ai: general,securitate, notificari, aplicatii si mai multe. Da pe notificari.Dupa ce ai dat trebuie sa iti apara o lista cu mai multe: notificari recente si mai jos toate notificarile iar in lista aia (cu toate notificarile ) ai fotografii (a doua dupa facebook)si vezi acolo la toate notificarile daca ai bifate toate casutele(sau cel putin alea cu comentariile) daca nu, bifeaza-le. Sper ca asta sa fi fost problema si ca te-am ajutat... Funda?love struck