| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva sigur daca se fac ore vineri sau nu?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, se fac ore. Doar joi aveti liber.

| Andreeush a răspuns:

La școală de ce nu întrebi vreun profesor?
Nu e greu să deschizi gura și să intrebi.

| dannyel86 a răspuns:

Au circulat fel de fel de informatii in mass-media.
Ba ca suntem liberi, ba ca e zi normala de lucru.
Oficial, atat timp cat nu s-a vorbit la Guvern de inca o zi libera dupa 24 ianuarie, vineri va fi zi normala de lucru.
Se stie ca romanii sunt inventivi, asa ca vor gasi o scuza sa-si dea liber sau sa-si scurteze programul pe 25 ale lunii.
Inspectoratul scolar al Mun. Bucuresti a spus clar ca elevii vor veni la scoala, nu e zi de stat acasa.

| FaraNumePls a răspuns:

Se merge din pacate

| FaraNumePls a răspuns:

STIRE NOUA: Nu se merge la scoala din cauza (sau datorită pentru unii) virozei(si nu numai).
Ma simt împlinit. Sper sa mai stam inca o saptamana

| melodrama a răspuns:

La mine ieri a fost ultima zi de scoala