| petroindarkness a întrebat:

Stie cineva site-uri de modificat poze? Cele mai misto primesc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photofacefun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici top 16 site-uri de modificat http://raidarbuni.blogspot.com/......ficat.html

| ellyah a răspuns:

Te referi la cele care modifica fata, imbatranire...etc? Siteuri nu stiu dar sunt cateva softuri care te pot ajuta in acest sens, da o cautare pe google. Un program gratuit este photoscape, are o multime de lucruri pe care le poti face cu el dar nu stiu daca se potriveste pentru ce vrei tu.