| marinutza_6004 a întrebat:

Stie cineva siteuri de unde pot descarca programe de trucat poze dar nu orice fel ci ceva unde sa poti schimba fetele oamenilor cu o fata din alta poza sau sa schimbi mainile sau corpurile, picioarele sau sa faci o fata sa para insarcinata, batrana etc. va rog sa-mi raspundeti cat mai multi ca am auzit ca este asa ceva da nu am gasit.

7 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Sa ma gandesc exista programe... scuze dar alt mod nu imi trece prin cap!

| Larette a răspuns:

Photoshop.
Dar iti trebuie indemanare, si niste tutoriale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste "Gimp" sau "MAGIX FunPix Maker". Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://boom-file.com/descarca-programe/1.html - aici am gasit orice programe care au key, crack, tutorial... tot ce trebuie :), e foarte tare site-ul!, le-am trimis o cerere sa iti puna ceva bun;)

| Raluca_2845 a răspuns:

Eu am un program, se numeste Funhouse.Cu programul poti schimba fetele, poti schimba culorile, contrastul etchappy Mie imi placehappy Succes, pup:*

| Sillvik a răspuns:

Nu stiu photo scape?thinking

| larisutza a răspuns:

Cauta pe google.