| Crisss... a întrebat:

Stie cineva skype MIley Cyrus? varoc spuneti-mi cineva va rog

7 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu are Skype...scuze.

| thegreatgatsby a răspuns:

Are numar de telefon, dar inchipuieti si tu ca ...totusi e privat :| Nimeni nu poate sa-l aiba. E si ea o fiinta umana si are nevoie de intimitate, nu sa o bata non stop la cap fanii cu telefoane. Singurul site pe care Miley intra si intra in direct contact cu fanii si publica poze, video si jurnal este www.mileyworld.com, dar trebuie sa platsti ...si eu te-as sfatui mai bine nu :|.
In fine ...eu stiu adresa ei de la casa, si poti sa-ti demonstrez ca e cea adevarata;) si poti sa-i trimiti o scrisoare sau ceva ...trimite-mi un mesaj daca o vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| Roxana_6190 a răspuns:

Este f greu asa afli id-urile vedetelor. pentru ca sunt fani care isi fac id-uri asa.Eu nu-l stiu dar iti zic din inima ca si pe mine m-a pacalit o fata ca e Diana Dumitrescu ( si e Diana Dumitrescu din romania nu Miley cyrus)

| JustLauren a răspuns:

Da dupa hi5 cel putin
iti dau hi5 si intreab-o(pe engleza bineinteles)
mie mi la dat...
daca nu ma crezi uitate la pozele ei, astai hi5-ul:
http://hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=491555710

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus lovers e un site super

| Crisss... explică:

Dar telefonul ei stie cineva? sau alt ceva?