| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un cadou micut sa il fac unui baiat de Valentin's day?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

O carte

| OnuOnulică a răspuns:

Ochelari de soare in forma de inima. Am primit si eu acum vreo 2 ani.
http://imgur.com/YvZcfq8

| Mariapetrupanainte a răspuns:

O bratata

| Iuliana_Delia_1991_Cqs3 a răspuns:

Pai depinde daca este doar prieten sau iubit...un breloc cum am vazut intro revista cu o inima impartita in doua sau o felicitare pusa pe o ciocolata ceva gen,, Te pretuiesc ca imi esti prieten'' sau simplu,, Te iubesc''

| Simona101 a răspuns:

Nu cred ca iar convenii o carte. Stiu si eu... nu e genul ce citeste.