| ManutzuWolfy a întrebat:

:-s.Buna.TPU.happy. Se apropie Valentin's day.si vreau sa ii fac un cadou prietenei mele :-s. dar nu prea stiu ce. dati-mi si mie niste ideei va roog frumos.batting eyelashes Funda.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Un trandafir rosu obligatoriu si un animalut de plus/ o inima de plus/o cana in forma de inima/o rama cu o poza cu voi doi

| AnnaGrohl a răspuns:

O cutie de Raffaelo sau Ferrero Rocher.
Bomboane in cutie in forma de inima
Parfum
Un buchet de ghiocei, sau flori
Daca sti sa canti la chitara ar fi un gest foarte romantic sa-i spui o poezie sau sa-i canti ceva dedicat ei...
declaratie de dragoste

Sau pur si simplu un dragastos:Te iubesc!

Funda?happy