| :x:Xj.b:X:x. a întrebat:

Stie cineva un program cu care pot schimba culoarea ochilor in poze?big grin

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Buna!

www.taaz.com
Este online, trebuie doar sa iti faci un cont.

O seara placuta!

9 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Da.PhotoInstrument il gasesti pe net daca il cauti cu atentiehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:kwJ_ee82cGUJ:redbloodedfaerie.wordpress.com/2009/02/22/434/+programe+care+pot+schimba+culoarea+ochilor&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro&lr=lang_ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop CS3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se foloseste photoinstrumental? id meu joha_chiu...pentru cei care ma pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Photoinstrumental... da si cosurile laoparte si poti sa te vopsesti ce culoare vrei la par. E foarte fain numai ca e cam greu sa il manevrezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! va rog am progrmul photo instrumental si modifik poza dar dupa aia cand vreau sao salvez nu mai mere pentru ca trebuie sa imi scriu id de mess il scriu si mai imi arata ceva si nu mere sa salvez poza cum fac? ma ajuta careva plizzz

| sextinio a răspuns:

Un tutorial pentru photoshop pentru a schimba culoarea ochilor

| cameliaroxy a răspuns:

Eu am incercat cu PhotoInstrument, dar nu am putut salva poza, nu stiu unde.Ma poate ajuta cineva? Multumeschappy

| doinitzalove a răspuns:

Da cum si de unde poti saiei klici pentru photoinstrument