| daniel_5939 a întrebat:

Stie cineva un psiholog.Trec prin momente grele si nu reusesc sa le depasesc.

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu ne spui din ce localitate esti deci nimeni nu poate sa-ti dea un nume, in afara, bineinteles de psihologii cunoscuti care se invart pe la televiziuni, de tipul lui Cristian Andrei, sau Mirelei Zivari. Dar trebuie sa stii ca in toate marile orase exista cabinete de psihologie, fie private, fie in cadrul unei policlinici.Numai bine.

| noktambul a răspuns:

Trimite un mail la: oana.c.mereuta@yahoo.co.uk. Pe bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt psiholog ma poti contacta la clinicalpsychology@dr.com

sau pe skype la psihologonline2003

| daniel_5939 explică:

As dori sa contactez un psiholog online daca e posibil.