| kate68 a întrebat:

Stie cineva unde as putea sa vad profilurile pentru intrare la colegiul national constantin cantacuzino.
Deci eu am facut aici inca sapte ani, si vreau sa ma gandesc de acum pe ce profil intru la liceu.
fundita sh vot!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la secțiunea licee, www.edu.ro
Pa, pa.

| LoveAgain a răspuns:

Nu te grabi draga ca ai timp mai intai termina cu bine generala si apoi te gandesti la liceu lasa totul ca curga de la sine nu-ti mai fa inainte planuri ca tiganu. Cine stie cate o sa se mai intample pana atunci ai sa vezi tu ca atunci cand te astepti mai putin o sa te razgandesti pana atunci asa ca nu te mai grabiwinking. Succes! tongue