| angel_5676 a întrebat:

Stie cineva vreun program cu care pot sa vad toate idurile folosite pe un calculator?

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu e greu deloc şi nici nu ai nevoie de vreun program. Mergi în folderul yahoo!, intră în folderul "messenger", şi mergi în folderul "profiles". Acolo vezi toate id-urile care s-au logat de pe acel calculator. Bineînţeles, dacă este deepfreeze pe acea partiţie nu se va vedea, şi nu se va vedea nici dacă cel care a vorbit a şters acel folder. (deşi e puţin probabil că nu ar fi avut motive). Sper să îţi fie de foloshappy

| Simonaa5 a răspuns:

Dificila intrebare

astfel de programe nu se gasesc atat de usorwinking