| NuConteazaNumeleee a întrebat:

Stie cineva vreun site de unde as putea sa imi cumpar un piercing pentru nas? In afara de Get Wild... Multumeschappy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Cumparati din piata vreo 3-4 lei decat de pe internet cu peste 10 lei + transportu. Cand o sa iti curga nasu o sa iasa mucii pe toate cele 3 gaurilaughing.

| NuConteazaNumeleee explică (pentru AtateaConditii):

Am cerut un site nu o parere. Parerile poti sa ti-le pastrezi si eventual sa fi mai open mind ca nu strica in secolul 21. Cat despre ''Cand o sa iti curga nasu o sa iasa mucii pe toate cele 3 gauri'' Really?! Please kill yourself...

| AtateaConditii a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Te crezi inteligenta? Ce au cerceii din piata virusi? Is mai ieftini si la fel de buni ca si cei de pe internet, dar daca vrei sa cheltuiesti banii aiurea treaba ta. Si ti-am dat si un sfat.

| NuConteazaNumeleee explică (pentru AtateaConditii):

La piata nu se gasesc piercinguri. Doar zic... E piata nu targ de bijuterii