| `KiddO` a întrebat:

Stiti animeuri care merita vazute? (gen naruto.) happy?

Răspuns Câştigător
| anamaria91 a răspuns:

Bleachthinking nu l-am vazut dar am auzit ca e interesant. Inca nu au iesit toate episoadele, dar ies in fiecare miercuri.

La Naruto, care parte te atrage mai tare? Romance sau bataie? Asa, nu stiu ce exemple sa iti dau...

2 răspunsuri:
| anamaria91 a răspuns:

Romance deci... Iti enumar ce am mai vazut eu.
Inuyasha (primul anime vizionat si mi-a placut)
Fushigi Yuugi
Chobits
Tsubasa Reservoir Chronicles
Peach girl
Fruits basket (anime-ul nu este gata, a iesit doar un sezon si nu au de gand sa mai scoata altele. Dar manga e gata si e chiar frumos)
Yuyu Hakusho
Karin
Green green
Rounoni Kenshin

Probabil am mai vazut, dar chiar nu imi mai amintesc. Momentan si eu sunt in cautare de ceva asemanator. Pe astea le-am gasit pe http://answers.yahoo.com/... Sunt destul de multe persoane interesate de anime pe acolo. Bafta!

| `KiddO` explică:

Romance!