| Saika a întrebat:

Stiti ca este Kuroshitsuji si Kuroshitsuji 2. Am vazut Kuroshitsuji (24 episoade) si acum am vazut 3 ep din Kuroshitsuji 2. Nu inteleg dc persoanele care erau moarte in primul sezon...acum sunt in viata. Imi poate explica cineva ordinea?

Răspuns Câştigător
| Nyan998 a răspuns:

Daca te referi la Ciel.da el a murit in prima parte...dar in a 2a Sebastian incerca sa ii recupereze sufletul lui Ciel care a fost luat de majordomul lui Alois, Claude.
Sper ca ti.am fost de ajutor... ^.^
Alte intrebari?

1 răspuns:
| Saika explică:

Multumesc frumos ^^. imi e de ajuns atat.