| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ce zice Basescu dupa ce se inchid camerele de luat vederi?
Uitati-va ca sa va lamuriti cine e acest om simplu:
http://www.youtube.com/watch?v=mmIIruWAzXs&feature=playe r_embedded

16 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Activistulehee heefa tu bine, ca tot esti fata mare, si da secventa cu cateva minute inainte si cateva dupa, sa ne lamurim si noi. Daca ai un meci de box si iei 100 de mii de pumni in cap si ne prezinti singurul pumn pe care il dai, sa te credem ca ai castigat?

| Flav a răspuns:

Mai, tu ai revenit pe site sa faci politica? Ca mi-e greata. Hai sa te ajut c-un job, ca observ ca-ti pierzi vremea pe absurditati:
http://www.bestjobs.ro/......ta/39117/5

| Flav a răspuns:

@sharky ce eram, ca n-am inteles!?

HepHap
| HepHap a răspuns:

Ne-am lamurit cine e Geoana, Tudorele draga. Pe langa el, Basescu e mic copil.

| carminaburana43 a răspuns:

Zice ce zice dar mai bine sa ridem in tara asta decit sa plingem!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Sunt 100% sigura ca e adevarat, ca si"pasarica, tiganca imputita".

| CDelia a răspuns:

Si ce? Nu-mi zi ca tu esti un sfant si nu ai injurat in viata ta... ia scapat pur si simplu, se observa cu usurinta asta, oricui i se putea intampla!

| 4l3xander a răspuns:

Tudor thumbs up \m/ macar stiu ca suntem 2 pe site-u asta care vor intr-adevar o schimbare lasa-i pe restul sa se duca impreuna cu marinaru' pe mare laughing

| 4l3xander a răspuns:

@sharky ce sa zica un ciumpalac spalat pe creier de scalvii PDL-ului decat sa sustin un betivan, un marlan si un mincinos mai bine il sustin pe Geoana

| anita92 a răspuns:

Http://www.romaniantipsd.ro/video-476#message476
Dar tu stii ce zice Geaona cand inca sunt camerele de luat vederi aprinse?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu era presedinte, nu se pune si acolo radeau toti si faceau glume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alllinna ai dreptate nu era presedinte dar asta e presedintele nostru de azi si care nu a facut nimic in 5 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Tudor - mai Tudor a vazut admin ce scrie in avatarul tau?
revenind la presedinti nostri, a facut vreunul ceva? s daca au facut, scuze dar cu ban nostri si nu pentru noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav din cate imi aduc aminte acum cateva zile era constiinta lui @geoana pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Flav...era alta fata a lui Geoana(il ironizam eu), da lasa-l sa se simta bine, vad ca asta il sustine pe prostanac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@4l3xander la cine te referi tu acolo? daca virgula e dupa "zica" ti-ai facut un nou "prieten", dar si asa cum o zici tu tot nu cred ca te vei simti bine pe aici o perioada lunga. devil