| KoreaJapan a întrebat:

Stiti ceva? In ultima vreme, cand pun o intrebare, ori nu mi se raspunde la ea, ori primesc raspunsuri fara legatura, cum ar fi sperietoarea aia kilerjo care umbla pe net. Voua vi se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Si eu patesc la fel, primesc raspunsuri foarte greu si putine. Ultima intrebare este folositoare dar totusi nu prea am rasp. Daca pun o intrebare asa in joaca primesc rasp multe dar un inteleg dc.

pa, pa

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

mi se mai întâmplă, dar ce să facem? la toţi ni-i greu

| marius5600 a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat, iar raspunsurile fara legatura cred ca vin de la cei care nu inteleg intrebarea

| KoreaJapan explică:

Ce este de neinteles la intrebarile mele? Uita-te si tu.