| KidutzuLuvv a întrebat:

am observat ca in ultima vreme daca pun o intrebare mai mult de 1-2 raspunsuri nu primescstraight face de ce? inainte primeam cate 6-7 raspunsuri

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Majoritatea evită categoriile de genul "adolescenţi" din cauza faptului că exprimarea este mai greoaie. Poate că nu ştiu răspunsul la întrebarea ta, sau deja ai oferit acea fundă, iar ei consideră că nu mai au de ce să posteze la întrebarea respectivă.
Succes!

| Pisoiul a răspuns:

Din cauza caci cei mai multi utilizatori ai site-ului TPU dau intrebari doar unde ei stiu sigur caci pot primi o funda.Ca sa intelegi mai bine dam raspunsuri numai unde stim caci putem primi o funda.Acesta ar fi punctul meu de vedere. Poate altii utilizatori au o cu totul alta parere.Dar acum concurenta pe TPU a crescut radical toti vrem puncte si funde.

| LoveYouBadBoy a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru.dar daca stau sa ma gandesc eu cand trec pe la intrebaristiu unele raspunsuri dar mi-e lene sa scriu.si chiar acum mi-am dat seama de chestia asta laughing...