| DianaIsHere123 a întrebat:

Stiti ceva povesti frumoase pe wattpad? Sau niste povesti cu scrisori.

6 răspunsuri:
| Nyko05 a răspuns:

Hei depinde ce fel de povesti iti plac happy
Eu citesc foarte mult in engleza pe wattpad happy
Daca te intereseaza iti pot recomanda cateva, dar iti pot recomanda si in romana nu e o problema happy

| DianaIsHere123 explică (pentru Nyko05):

Citesc si-n romana, si-n engleza, dar ma intereseaza mai mult in romana :3

| Nyko05 a răspuns:

Ce genuri iti plac? Ai citit "Si cand ura devine iubire? "

| DianaIsHere123 explică (pentru Nyko05):

Cam toate genurile. Numai sa fie ceva calumea!

| Nyko05 a răspuns:

Deci avem asa "Si cand ura devina iubire", "Da, Stapane", "Pasarea Albastra"
Sunt cateva in romana care mi-au placut foarte mult, de asemenea iti mai recomand si "Hunter", "Hoata de inimi", "Mastile Dorintei".
Sunt toate foarte frumoase si iti spun eu ca nu vei regreta daca le citesti.
Oh, si daca vrei si in engleza sa imi zici, am o gama din care sa iti dau si abia astept laughing