| MyLifeIsAmazing a întrebat:

Stiti cine a castigat finala "Dansez pentru tine" imi spuneti si mie si cine a luat premiul de popularitate si cel al juriului? ca nu am putut sa ma uit aseara ca am fost plecata si leptopul era inchis si nu stiu va rog frumos sa-mi spune-ti repede cine e primul sau al doilea (depinde de raspuns) ia fundita de la mine

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Morosanu a castigat finala, Liuba si Bote popularitate, Si Antonio cu Andreea premiul juriului.`