| anonim9874 a întrebat:

Stiti cum pot bloca niste mailuri care vin mereu si vreau sa le blochez sa nu le mai primesc niciodata? din setari sau ceva!? Nu mai stiu nici userul nici passul cu care m-am logat pe acel site si nu am cum sa sterg contul ca sa inceteze mailurile deci singura soltuie ar fi ceva din setari? ma ajuta cineva?:O3

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click yahoo mail\in dreapta sus options\more options\in stanga click spam si in bara de la "blocked email addresses scrii id-ul pe care doresti sa-l blochezi\click add