| anonim_4396 a întrebat:

Pot oprii cumva e-mailurile? de exemplu primesc e-mail (automat, adica in fiecare saptamana, sau cand apare ceva nou) de la situl shopping.ro (exemplu), iar eu vreau sa opresc aceste e-mailuri automate de la respectivul site, fara a intra pe el, de aici rezulta intrebarea: Exista pe undeva pe contul de e-mail o lista cu siturile (e-mailurile) la care m`am "abonat"? sper ca s`a inteles...

Răspuns Câştigător
| djacido a răspuns:

Intra in acel e'mail si vezi ca undeva jos scrie Unsubscribe, da click acolo.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai yahoo poti bloca o adresa de mail accesand optiuni > optiuni mail >filtre. dai click pe 'adauga' si la 'expeditor' baga emailul pe care-l blochezi