| pepsy56_6184 a întrebat:

Stiti cum se numeste actorul din iubire si onare cel care este impreuna cu nor numele lui real?

Răspuns Câştigător
| madiii_5839 a răspuns:

Aici este lista cu personajele principale sau importante din Iubire si Onoare. http://iubiresionoare.acasatv.ro/distributie. El nu apare aici, deoarece este un personaj episodic. Dar poti cauta pe acest site, care este cel oficial al serialului si il vei gasi. Sau poti intreba pe unul din blogurile Cristinei Ciobanasu. Il gasesti in dreapta pe www.acasatv.ro.

Sper sa te fi ajutat. :D>