| prafdestelutze a întrebat:

Stiti cumva cam cat costa un ceas smarty-losophy? si de unde pot sa il iau?
www.smartyusa.ro

5 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Este o moda in america si nu are raspandire in europa. Nu poti sa cumperi originalul in Romania. In America costa cam 15$
PS nici acolo nu gasesti pe peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, nici unde! loser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 1 milion si in uniriiwinking eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 lei

| shinygirl08 a răspuns:

Eu am vazut aceste ceasuri in mall in magazinele de bijuterii si costa in jur de 100-120 lei. daca esti din bucuresti poti sa te duci in afi palace cotroceni (acolo am vazut eu), dar nu stiu daca sunt originale(nu cred)