| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cat costa un bilet de tren (Sageata albastra sau accelerat sau rapidbig grin ) Timisoara-Cluj? Am cautat pe `net, dar n-am gasit niciunde, poate a fost cineva dintre voi sau stiti. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| EnVogue a răspuns:

Cu rapidul te costa in jur de 60 de lei, si cu acceleratul arpoximativ 45 de lei.

3 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

100 de lei thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@darkeyes:100 de lei?! Crezi? de 100 de lei bag benzina si vin si `napoi...(bine ma rog de parintii mei 7 ani sa ma lase si apoi...). Merci oricum pentru intentia de-a raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

50 lei