| Muffins a întrebat:

Stiti cumva ce inseamna daca visezi pe cineva care a murit si care plangea?

Răspuns Câştigător
| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Hmmm din cate stiu euthinking se spune ca ii pare rau ca a murit[daca aceea persoana este moarta] iar daca este in viata se spune ca i-a murit moartea, si daca aceatsa persoana pe care ai visat'o daca este moarta incearca sa dai ceva de pomana si vezi daca in vis iti cere ceva adica de exemplu daca iti spune ca ii este foame dai de pomana mancare...etc.Asta daca este moarta :*

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Mai gasesti ce te intereseaza aici :
http://www.util21.ro/......icatii.htm
http://www.cevisez.ro/

| miauu a răspuns:

Moarte=se schimba vremea s-au moare moartea
a plange=veselie

| AlecSSyA a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acum cativa ani, insa nu stiu ce semnificatie are acest vis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca omul acesta mort nu vroia sa place din lumea noastra si de aceea plangea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a aparut numai tie in vis. inseamna ca ii este dor de tine, si, cum a zis AnNes ii pare rau ca a murit. eu zic sa nu`ti faci griji, doar sa stii ca inca te iubeste:*