| Lumy a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste ca sa o pot descarca? http://www.youtube.com/watch?v=N0JDTVQV0nQ&feature=playe r_embedded

3 răspunsuri:
| dyddyyyx18 a răspuns:

Ce melodie, ca`s mai multe...

Lady gaga - just dance
pitbull - i know you want me
jay sean - down
justin - dead and gone
beyonce - halo
flo rida - right round
miley cyrus - the climb

astea-s alea pe care le stiu si eu... happy

| aaaaaaa1 a răspuns:

Http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm

cu acest program poti descarca muzica de pe youtube cautzi melodia pe youtube si apoi vezi ca sub video scrie"" apesi acolo si copii codu apoi de duci deschizi programul care l-ai descacat din site-ul de mai sus si apesi la mp3&audio apoi la free youtube to mp3 converter apoi apesi la browse... si cautzi folderu unde vrei sa pui melodia apoi dai clic peste si iti apare sus mel apoi apesi download sper sa iti fie de folos programul:-*:-*

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Nu stiu cum se numeste... dar eu eu o iau cu free youtube to Mp3 Converter. ceva de genu happy... daca vrei ti-o tr pe mess. imi tr mesaj daca o vrei.happy