| Ilincutza20 a întrebat:

Stiti cumva cum se pot face poze de alea in care este pagina google si tu cauti ceva dar nu iti apare nici un rezultat si jos iti scrie:doriti sa cautati...(altceva). Nu stiu cum sa explic exact. Funda la cel mai bun raspuns.
P. S. Puteti sa imi puneti intrebari daca nu intelege-ti ceva.

1 răspuns:
| LexiEla a răspuns:

Nu stiu daca am inteles, dar cred ca te referi la cum sa cauti ceva in fuctie de o imagine. Poza trebuie sa o ai tu descarcata, nu e un anumit tip de poza.