| Alexurukay a întrebat:

Stiti cumva daca a aparut assassin's creed brotherhood pe pc. si daca a aparut de unde il descarc? care imi zice dau funda!

2 răspunsuri:
| bog16 a răspuns:

Fratilor pe pc apare pe 18 martie si incercati sa ma contraziceti cat vreti, dar informatia e 100% sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,a aparut si exista si saitul din care sa-l descarci pe pc.Eu nu am incercat pentru ca il am pentru xbox 360 si mai ales nu are toate continuturile in HD si nici toate nivelele, iti spun ca este mai bine sa il iei pentru xbox sau ps 3! ciao!