| MeGhosta a întrebat:

Stiti cumva daca la Windows 7 pot sa programez leptopul ca la televizor sa se stinga la o anumita ora?

3 răspunsuri:
| L3xxx a răspuns:

Cauta pe google : Auto Power-on Shut-down 2.40 Full dai pe a 5-a care ti-a aparut si poti sa descarci

| L3xxx a răspuns:

Cauta pe google Auto Power-on Shut-down 2.40 Full dai pe al 5-tea site aparut si poti sa descarci happy funda happy

| L3xxx a răspuns:

Cauta pe google Auto Power-on Shut-down 2.40 Full dai pe al 5-tea site aparut si poti sa descarci funda happy