| Effyyyy a întrebat:

Stiti cumva. un status de prietenie frumos; o3 fundita; x

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ Aici ai tot ce vrei.

3 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

Nimanui nu-i pasa

| OpenYourEyes a răspuns:

Prietenia inseamna a fi frate si sora, doua suflete ce se ating fara sa se confunde, doua degete ale aceleiasi maini.

Prietenia valoreaza mai multe decat toate maretiile lumii, o prietenie se consolideaza in timp si presupune respect, timp, dragoste si simtul umorului. Prefer sa am putini prieteni da macar sa fie adevarati, pentru toata viata!

Prietenia este confortul inexprimabil de a te simţi în siguranţă cu o persoană, fără a trebui să-ţi cântăreşti gândurile, nici să-ţi măsori cuvintele.

Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine.Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine!

In lumea voastra falsa, noi zambim neconditionat.Mereu impreuna prietene ca o poveste cu un final neterminat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe internet maxime, aforisme, cugetari legate de prietenie. Poti cauta si in alte limbi straine si sa ti-l traduci. Vei gasi o multime de lucruri din care poti selecta dupa gustul tau.