| eko a întrebat:

Stiti in ce cartiere din Bucuresti locuiesc vedete? Ce vedete?

9 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Razvan si dani in dr taberei

| Elly4all a răspuns:

Eu stiu ca Catanga sta in chitila pe str. mezesrolling on the floor...sa mor daca va mint!straight face

| Elly4all a răspuns:

Delight...sta in soseaua chitilei a capatul lu' 45.si sta pe strada mezes! nu ma crezi... cerceteazawinking. daca sti unde e strd. mezeswinking

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Stiu doar de cabral care st in bercenihee hee

| Ruxy a răspuns:

Stiu ca Alex Velea sta pe Victoriei, in blocul cu Versace. Am stat intr-o seara jumatate de ora in fata blocului, asteptandu-l....si nu a iesit crying

| andreutz a răspuns:

Iti las si adresa mea? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe Calea calarasilor mai multi...am stat in bloc cu
Tavi Colen
Adelin Petrisor
Alin (coleg Tavi Colen)
Iar tot pe acolo Mircea Radu
Vitan: Simona Senzual laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cabral de la acasa tv sta in Berceni, mi-a zis un prietenhee hee

Si in rest.cred ca ar trebui sa cauti in Dorobanti. gasesti cocalari si pitipoance destule care se cred vedete acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elly4all.nu e adevarat...eu stau in chitila si nu e nicio catangawinking