| UnUlal2lea a întrebat:

Stiti in filmul cu scary movie apar niste intamplari care au fost aparute si in alte filme horror de exemplu in scary movie 3 a aparut samara morgan din the ring cine imi spune ce personaje au aparut in filmul cu scary movie de la prima parte pana la ultima primeste fundita si vot!

Răspuns Câştigător
| florina15 a răspuns:

Da ai observat bine toate filmele scary movie sunt o comedii facute pe semana unor filme de groaza.In al patrulea este facut dupa filmele"The grude" si "Saw" in primele doua nu sunt sigaura dar uitate pe acest site si vei vedea http://www.cinemarx.ro/......01,65.html articol