| yonela96 a întrebat:

Stiti jocuri de strategie pentru fete ca nu mai stiu ce sa ma joc, vreau sa fie jocuri pe care sa le pot deescarca?

3 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Hmm.salut eu sunt fata si nu prea joc jocuri de strategie uite cateva din jocurile care le joc (jocurile mele preferate; D).
TombRaider Anniversary/Legend/Underworld, BloodRayne 1/2, NoOneLifeForever 1/2, CatwomanVengeance(asta e un joc vechi si nu cred ca-l gasesti asa usor sa-l descarci si oricum se blocheaza fiindca ii vechi.), xBladed (frumusica fetita din joc si bineinteles puternicabig grin),

| spy2o a răspuns:

Age of empires 3, age of mithology...si altele, dar nu sunt neaparat pentru baieti sau fetewinking

| costelus907 a răspuns:

Este jocul asta, dar nu se descarca:Lady-Popular