| Bubbleee a întrebat:

Stiti licee in Bucuresti de media 6, 70 oarecum bune? love struck Fundaa love struck

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Avem aici un exemplu foarte bun de paradox.Liceu bun cu media de 6, 70 XD
Un liceu bun e de la 8 in sus, iar la media asta numai bun nu se numeste liceul ala laughing

| EUSIATIT a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar. cu medi asta cam greu la un liceu bun. poate la o scoala de meserii. ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamna stancarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Elsiane a răspuns:

@Bubbleee, cu media 6.70 nu intri la nici un liceu bun. Intri la un liceu bun cu media de la 8 în sus.