| Skylerx a întrebat:

Stiti niste anime-uri asemanatoare cu Lovely Complex? Funda + vot (se stie laughing ).

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

M-ai lovit exact unde ma doare. Imi place asa de mult anime-ul ala si acel gen de anime mai bine spus. O sa-ti dau niste exemple urmarite de mine si preferate: Saiunkoku monogatari, Special A, kimi ni todoke, Aishiteru Ze Baby, Itazura na Kiss, Bokura ga ita, Hanasakeru seishounen, Nana, Kaichou Wa Maid-sama. Eu ma uit direc cu subtitrare in engleza, asa ca daca cunosti aceasta limba le vei gasi mai usor pe google.

1 răspuns:
| Andra_8863 a răspuns:

Aha te-am prins vad ca nu incetezi cu animeurile dar bravo tie sa vedem ce animeuri o sa mai gasesti verisoara. Daca le gasesti sa imi spui si mie, sau poate ne uitam la vara le ele! happy