| Nimicdespus_7705 a întrebat:

Stiti sa faceti haz de necaz in momentele dificile din viata de zi cu zi? Dati exemple de astfel de intamplarihappy

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Cam da laughing
intr-o zi am avut o zi ( stiu suna aiurea tongue ) groaznica laughing m-am trezit dimineata mi-am luat o pereche de pantaloni pe mine si observ ca ma strang, apoi imi iau altii si imi prind pielea in fermoar laughing, era destul de tarziu si ma mai enerveaza si fratele meu, merg la scoala si imi merge cam prost apoi vin acasa merg in oras si mi se rupe o sandala laughing asa umblat x_x eram cu o prietena, aia ma tinea de mana sa nu cad laughing si radeam intr-una laughing zici ca ce lucru frumos mi s-a intamplat, dupa ce ca am avut o zi groaznica eram foarte fericita love struck laughing
sau tot timpul rad cand ma impiedichee hee da, sunt cam impiedicatahee hee
si alte intamplari, nu prea imi aduc aminte acum happy
oricum atunci cand iti vine sa plangi si sa intri in pamant de rusine mai bine razihee hee si incearca sa treci pestewinking

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mereu fac haz de necaz de balbele mele sau cum ma impiedic.Sunt extrem de neatenta cum merg si mai mereu cadwhistlingEu si prietenii mei avem o vorba:"Vezi ca iti cazu surubul"laughing

| Gigiku a răspuns:

Incearca sa razi atunci cand ai senzatia ca trebuie sa plangi happy merge... o fac zi de zi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place intrebarea. sunt multe exemple si ai sa le descoperi daca-ti aplici autocontrolul. In loc sa te enervezi, sa zambesti si sa-ti spui ca o ve-i trece si pe asta. Functioneaza super. Iar can nervii dispar ai sa ai putere sa vaci si glume pe seama situatiilor mai grele...succes