| Catalion a întrebat:

Stiti si voi vreun site care sa ofere un minichat sau mai bine zis un chat in miniatura ( care de obicei se pune pe un blog ), dar sa poata functiona codul HTML al chatului pe un blog facut cu ajutorul site-ului wordpress? Am incercat site-ul http://www.shoutmix.com dar nu functioneaza pe wordpress.

2 răspunsuri:
| Catalion explică:

Ala nu e chiar un chat pentru toti. Cu acel chat poti vorbi doar cu cel care a pus ping yahoo pe site si doar cand el este online pe messenger. E o mare diferenta de ceea ce caut eu.

| macgyver a răspuns:

Am vazut ceva interesant care cred ca merge pe orice platforma inclusiv Wordpress aici www.allmapamond.eu. Se numeste ping yahoo sau cam asa ceva. Vezi ca e in subsolul paginii principale.