| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Am facut un powerpoint cu mine si prieteni mei si am uitat sa il fac pps:D. Am incercat sa il redenumesc si sa adaug la sfarasit ". pps", dar tot nu merge. Nu este mare lucru dar vreau sa il pun pe blog si nu merge asa.

Intrebarea este : stiti cum il pot pune in pps si daca da cum? si am blog pe wordpress si pot pune power point-ul ppt?

http://nesuferitha.wordpress.com/ - acesta este blog-ul meu

1 răspuns:
| arn64 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta.Intra in ce ai facut cu powerpoint si apasa
"save as". Sub spatiul unde scrii numele alegi formatul. Cel putin asa fac eu la poza si la altele de genul asta. Sper ca te-am ajtat!