| Klic45 a întrebat:

Stiti un magazin de pixuri unde ai voie sa probezi intai pixurile?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

La toate magazinele alimentare si la toate librariile iti face proba. Mazgaleste putin cea de acolo un caiet sa vada daca merge pixul.

| oprescudorin11 a răspuns:

Mai exista magazine sa vanda pixuri?
Credeam ca acum oamenii scriu cu aparate (smaruri) dictand!
Cei care vor mai avea pixuri ii mai gasesti pe la aziluri de batrani, presupun!
Intai explica ce e ala un 'pix'?

| Anonimuserr a răspuns:

La librarie frate.

| ABCD122 a răspuns:

Se numeste librarie.

| BrokenAngels a răspuns:

Cred ca poti aproape in toate magazinele, doar trebuie sa rogi vanzatorul! Funda?

| Klic45 explică:

Scuze, voiam sa zic un magazi adevarat de pixuri. Nu librarie. De exemplu: sa aiba toate pixurile pilot.

| Klic45 explică:

Nu vreau sa probez unul ca sa vad daca merge, ci mai multe ca sa vad care scrie mai frumos