| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca stiti pixurile alea care au la capat un fel de guma care sterge pixul respectiv.Stiti cumva daca avem voie cu ele la Evaluarea Nationala?

Răspuns Câştigător
| selenagomezz a răspuns:

Paii e tot un fel de pix...da dc nu funda?

5 răspunsuri:
| IceCube a răspuns:

Da,dar ma gandeam ca nu ai voie sa stergi cu el.cum e cu picul

| StarMagda a răspuns:

Da.De ce sa nu ai voie? Daca sterge pixu' asta nu inseamna ca tu copiezi cu el.Dar stiti de unde imi pot lua si eu unul?

| tomyk a răspuns:

Da de ce nu.Nu contine copiute guma aialaughing.Ai voie cu orice fel de obiect pentru scriswinking

| Allexutsu a răspuns:

Logic ca-i voie dar cand vrei poti sa bagi o copiuta sub guma si cand stergi sa scrie copiuta.glumesc ma succes la examenwinking

| elena33_1247 a răspuns:

Nu nu ai voie! daca te prinde til confisca si iesi de la evaluare! a patit-o o prietena