| Adry05 a întrebat:

Ştiţi vreo poveste interesantă pe Facebook? Mă refer din acelea pe care le scriu adminele. Vreau ceva frumos, nu porcăriile alea pe care le scriu toţi 'autorii' cu: băiatul perfect, prietenele perfecte etc. Dacă da, lăsa-ţi-mi link-ul paginii respective. Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| XxAndreea a răspuns:

Da..scrie pe facebook. "Just be a queen." si acolo vei gasi cateva povesti extraordinare..care crede-ma.te vor face sa plangi.sad..gen "Droguri, sex si el.","Aimee", "They are just kids" bafta la citit.:** funda?:*

8 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Citeşte cărţi, nu postări pe facebook.

| Adry05 explică (pentru Wøodenpints):

Citesc şi cărţi, nu-mi duce tu grija. happy Dar vreau să mai încerc şi altceva.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Adry05):

Îmi imaginez cât de multe cărţi citeşti tu, dacă de la ele treci la postări pe facebook.

| Adry05 explică (pentru Wøodenpints):

Ai măcar idee câte cărţi am citit eu?happy Citesc şi cărţi, chiar în momentu de faţă citesc o carte, dacă vreau să citesc şi altceva gata e crimă sau ce? Şi tot nu înţeleg de ce te bagi tu aiurea în seamă aici. Frate, nu şti nicio pagină, asta e, vezi-ţi de treaba ta şi gata.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Adry05):

E ca și cum de la muzică clasică începi să asculți manele.
Iar după modul în care scrii, îmi dau seama cât de mult ai citit. Eu sunt beat și tot scriu mai corect decât tine.

| Adry05 explică (pentru Wøodenpints):

IA tu, geniu ce eşti, unde am 'greşit'. Dacă şi eu scriu greşit, înseamnă că tu n-ai intrat în viaţa ta pe youtube sau alte site-uri de socializare de acest fel.
P.S. : Ai replici jalnice şi fără sens. Dacă vreau să citesc ceva în plus faţă de cărţi, gata e dovadă e incultură după mintea ta bolnavă rolling on the floor

| Wøodenpints a răspuns (pentru Adry05):

Observ că ai o problemă cu i-urile.

Iar youtube e site de video-sharing, nu socializare.
Şi dacă vrei să-mi sugerezi aşa fin, că sunt alţii care scriu şi mai prost decât tine, da, sunt. Dar simplul fapt că ai găsit oameni care scriu mai prost decât tine, nu-ţi face ţie scrisul mai bun cu absolut nimic.

| Adry05 explică (pentru Wøodenpints):

Problemă cu i-urile? Şi unde vezi tu această 'problemă cu i-urile' mărog? Şi văd că deşi ţi-am zis să-mi arăţi unde am greşit, încă nu ai fost în stare. Şi prin socializare, mă refeream la comentariile date la videoclipuriwinking.