| roxxxa a întrebat:

Stiu ca e stupida intrebarea dar am 2 intrebari pentru melodia Emil Lassaria & F.Charm - Guantanamera ( http://youtu.be/pujz8sgwdws ) 1. Ce inseamna Guantanamera si 2.In ce limba e melodia aceasta? Funda

Răspuns Câştigător
| todose a răspuns:

Melodia guantanamera este in portugheza si guantanamera este o fata di Guantanamo sper ca ti-am fost de ajutor funda?:d

3 răspunsuri:
| catalinalina a răspuns:

Cred ca e in spaniola dar nu stiu ce inseamna Guantanamera

| roxxxa explică (pentru catalinalina):

Asa credeam si eu dar cand am dat pe translator spaniol-roman nu imi da rezultat

| Alleza a răspuns:

E spaniola. si zice asa.: ramai in viata mea ramai in viata mea saruta-ma iubire... acum, simte-ma... cv de genu' :p