| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta a devenit un cliseu, dar cunosc un caz real si ma gandesc incontinuu la asta.Voi cum ati reactiona si ce ati face daca vi s-ar spune ca mai aveti doar 6 luni de trait?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As juca toata ziua la consola gta 5 si in ultima saptamana merg la un bordel de lux sa ma culc cu una.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi ca un vis devenit realitate...sa aflu ca mai am putin si mor day dreaming
Eu una, chiar mi-as dori sa mi se intample asta. Probabil as fi si eu fericita, pentru prima data in viata smug
Vor fi 6 luni in care voi avea o viata normala, presupun. Ma voi distra la maxim laughing si cel mai IMPORTANT : ii voi spune baiatului de care sunt indragostita ca il plac.

| b3atryss a răspuns:

Pai in primul rand m-as distra la maxim...si as face toate lucrurile pe care nu le-am facut pana acum

| HDeNiSaR a răspuns:

Păi nu ai cum sa afli cat mai ai de trait!

e o prostie asta! te consumi atat de tare că pana la urmă chiar mori!