| enam2000 a întrebat:

Stiu ca pare stupida intrebarea mea dar totusi intreb. Imm huuu (imi fac curaj happy ) Aveti fobii? ati incercat sa scapati de ele?

PS:detest paianjenii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am frica de înălțime și de șerpi, șopârle, șoareci reptile din astealaughing

O întâmplare amuzantalaughing
Eram pe strada, mergeam eu liniștită și când ma uit în fata vad pe un tip care avea un șarpe viu după gat:O OMG rolling on the floor prima mea reacție a fost sa o iau la fuga ceea ce am și făcutrolling on the floor am fugit repede printre mașini și tipul când ma văzut a început sa rada rolling on the floor
Acum rad dar atunci eram speriata de moarterolling on the floor

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Detest papusileI don't want to seeDar le detest pe bune, sa nu le vad aproape de mine

| Silvia a răspuns:

Imi este foarte frica de intuneric.

| User a răspuns:

Nu. nu cred ca am.

| HBK a răspuns:

Cand eram mult mai mic, am fost muscat de niste caini din cartier si acum mi se reflecta aceasta fobie.Am ramas cu sechele, cum s-ar zicehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi este foarte frica de paianjeni si de serpi :-ss