| L0ve a întrebat:

Buna
as vrea si eu sa stiu, vi se pare normal sa am 14 perechi de pantaloni?
voi cam cate aveti?
stiu, pare cam stupida intrebarea dar toti cand imi vad dulapul ma fac nebuna

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

14 perechi?! Eu am cam 5-6 perechi, nu port numai pantaloni. lol

| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu am chiar 14 dar vreo 10-11 am.În fond, numai asta port, deci pentru ce să am puţine?
Sayonara!

| Laura1995 a răspuns:

Eu am in jur de 25laughing)deci este normal ca fiecare fata sa aiba cate perechi de pantaloni si cate haine vrea:*

| Pirkko a răspuns:

Este normal, draga, nu-ti face griji... Nu uita sa-i mai si speli din cand in cand...