| xXShadowHunterXx a întrebat:

Sugesti de ceva muzica noua? xD (P.S cum v-ati descurcat la teze?)

Răspuns Câştigător
| raullik007 a răspuns:

Intra in top 40 radio zu/21/profm si acolo vezi melodiile noi! Funda?
Sunt la filologie :la teza la romana am luat 10 la latina 10 la geografie 9.5 si la engleza 9.

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Pentru muzica noua (pentru mine), ascult http://www.sky.fm/dreamscapes/ :D Tocmai a inceput Dash Berlin feat Sarah Howells - Believe in you.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Asculta pe la tv/radio, acolo in general se dau numai melodii noi,
la teze: am luat 9 la chimie, 8 la rom, 9 la bio si la mate inca nu le-a adus.

| andreiboss31 a răspuns:

La romana mam descurcat bine, la mate cam prost cred ca o sa iau un 5 si la restul bine...