| RAY a întrebat:

Sunt buni de iarna?
Voi ce model de nike aveti?

7 răspunsuri:
| RAY explică:

Https://www.nike.com/ro/t/air-max-plus-3-leather-shoe-brGftH/CK6716-001

Dispunând de tehnologia iconică Tuned Air a predecesorilor săi, Nike Air Max Plus 3 actualizează aspectul cu TPU topit la partea superioară din piele catifelată. Aducând un omagiu OG, acesta are culori contrastante puternice, care vă oferă un avantaj față de concurență.

Beneficii

Proiectat inițial pentru performanță, amortizarea aerului în călcâi și picior din față oferă un confort ușor.
Partea superioară din piele are o senzație catifelată moale, adăugând în același timp durabilitate.
Accentele TPU adaugă o poftă de mâncare modernă, în timp ce culorile aldine, contrastante, adaugă stilul de revenire.

Detalii produs

Talpa din cauciuc adaugă tracțiune și durabilitate
Clemă cu toc TPU
Nu sunt destinate utilizării ca echipament individual de protecție (EIP)
Culoare afișată: Gri fum negru/închis
Stil: CK6716-001
Țara/regiunea de origine: Vietnam

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am Nike big grin

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ca nu iti permiti saracie, ce porti?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Dar nu ma uit dupa denumire. Si imi plac aia mai eleganti asa big grin

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

De muieri

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

De nonmaterialisti laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Iar vrei sa vorbim de hedoism? cu toti suntem hedonisti uni mai mult alti mai putini, mie mi frica sa nu se sparga bulele alea de aer